Skip links

Tedavi Süreci

Anasayfa » Tedavi Süreci
Sağlık turizminin göz bebeği Türkiye'nin kalbinin attığı İstanbul'da sizleri bekliyoruz. Dr. Emrah Yeşilyurt öncülüğünde uzman diş hekimi kadromuz ile estetik gülüş tasarımı (Hollywood Smile), implant tedavileri , diş protezi ve tüm diş tedavilerinizde en kaliteli hizmeti sizlerle buluşturmaktan gururluyuz. Tüm tedavi sürecinde kendinizi özel ve değerli hissedeceğiniz, tatile çıkmışçasına mutlu olacağınız ve İstanbul'un tadını doyasıya çıkartacağınız bir program planlıyoruz.
1. Aşama
İstanbul'a Hoş Geldiniz

Geliş tarihleri önceden belirlenmiş olan hastalarımız havaalanlarından, şehirlerarası yada uluslararası yolcu peronlarından alınarak  VIP araçlar ile kliniğine veya önceden belirlenmiş olan otele ulaştırılmaktadır. 

Türkiye’ye ulaşan hastalarımızın otelden kliniğimize ve istenildiği takdirde şehir içi ulaşımları da VIP araçlar ile yapılmaktadır.

VIP araçlarımız 9 kişi taşıma kapasiteli ve kaliteli bir yolculuk deneyimi yaşayabilmeniz için gereken donanımlara sahiptir.

2. Aşama
Doktor Muayenesi ve Planlama

Hastanemize ilk ziyaretini gerçekleştiren hastalarımıza sırasıyla röntgen çekimi ve  sonrasında diş hekimi muayenesi yapılır.

Muayene esnasında belirlenen tedavi planına göre hasta onayı alınır ve tedavilere başlanır.

Tedaviye başlangıç zamanı genellikle, İstanbul’a varış saatine bağlı olarak varıştan sonraki ikinci gün olarak planlanır.

Diş eti hastalıkları, çürükler, kanal tedavileri gibi sorunlar ortaya çıkarsa bu sorunlar lokal anestezi ile diş tıraşından önce yapılacaktır. Ek tedaviler sürenin uzamasına sebep olabilir.

3. Aşama
Tedaviniz için Uygun Diş Rengi Seçimi

Planlanan tedavi sürecine uygun olarak diş formları seçilir ve gerekli işlemler en yenilikçi ve teknolojik cihazlar kullanılarak yapılır.

Misafirlerimizin tedavi planına uygun olan diş renkleri hollywood color scala kullanılarak hastayla birlikte seçilir ve uygulamaya alınır.

4. Aşama
Son Kontrol ve Havalimanı Transfer

Tedavi sürecine göre istenilen diş protezleri veya tedaviler alanında uzman hekimlerimizce hastaya uygulanır ve tedavi süreci tamamlanır.

Doktor kontrolleri tamamlandıktan sonra herhangi bir komplikasyonu olmayan hastalarımız, doktorun onayı ile havaalanına transfer edilir.

Transfer işlemleri VIP araçlar ile önceden belirlenen havalimanlarına yapılır.

Tedavi Planınızı Oluşturmaya Başlayın!
Ön talep formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.