Skip links

Emax Kaplama

Anasayfa » Tedavilerimiz » Emax Kaplama
Emax kaplama, yüksek mukavemeti ile bilinen lityum disilikat cam seramik bloktan üretilmiştir. Yarı saydam bir renk yapısına sahiptir ve bunun için narin görünmesine rağmen seramik kaplamalardan daha dayanıklıdır.

Emax Veneer nedir?

Emax kaplama, yüksek mukavemeti ile bilinen lityum disilikat cam seramik bloktan üretilmiştir. Yarı saydam bir renk yapısına sahiptir ve bunun için narin görünmesine rağmen seramik kaplamalardan daha dayanıklıdır.

Cam seramiğin yarı saydamlığı ve ışık difüzyon özellikleri, doğal dişinizin yapısına benzer böylece restorasyon fark edilmez. Tam porselen dişler olarak da bilinirler.

Mutlu Gülüşler
Tüm diş tedavilerimiz özenle yürütüyor ve gülüşünüze zarif bir görünüm kazandırmak için çalışıyoruz.

Neden Emax Veneers?

Emax veneer, dişlerinize sağlıklı bir gülüşün doğal parlaklığını ve şeffaflığını veren inanılmaz bir kozmetik görünüm sunar. Doğal dişlerin görünümüne benzerliğinin yanı sıra doğal dişlerinizinkine benzer üstün mukavemeti sebebiyle yeme içme alışkanlıklarınıza doğal dişleriniz gibi devam edersiniz.

Hangi Durumda Emax Kaplama Tercih Edilir?

Lekeli dişlerde, dişler arası uygun olmayan boşluklarda, çarpık veya şekilsiz dişlerde gülümsemeleri iyileştirmek için Emax porselen kaplamalar tercih edilebilir.

Tedavi Planınızı Oluşturmaya Başlayın!
Ön talep formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Sizlerden Gelenler

Aslan Kılınç
Aslan Kılınç
2024-01-27
Güleryüz’lü hızlı herşeyden önçe İşnin hakkını titizlikle veren Profosyenel İnsanlar grubu.Çok Memnun Kaldım.Sağolsunlar Varolsunlar..
Bilal Ahmad
Bilal Ahmad
2024-01-26
Dr. Murat is a Gem!" "I cannot speak highly enough of my experience at this Avangart Klinik. The staff was friendly and welcoming, and the facility was clean and well-maintained. But the real star of the show was Dr. Murat. His expertise and gentle touch made the entire process a breeze. He took the time to explain everything in detail and answered all my questions with patience and kindness. My teeth have never felt cleaner and healthier. I highly recommend this clinic to anyone looking for top-notch dental care. Thank you, Dr. Murat and team, for the excellent service. Bilal Ahmad from United states of America.
AYJEMAL BATYROVA
AYJEMAL BATYROVA
2024-01-08
Çok Memnun Kaldım. Müşteri iletişimi ve konuşmaları gerçekten çok ve çok iyi. Hiç bir zaman bir hasta gibi görmedim kendimi klinikte. Kendimi aileden biri gibi gördüm. Zirkon kaplama ve kanal tedavisini Sedasyon altında yaptılar. Hiçbir ağrı ve sızı hissetmedim o kadar korkmama rağmen yine de diş tedavimi yaptırdım. Çok ve çok memnun kaldım. Avangart klinik ailesine teşekkür ediyorum.
Сауле
Сауле
2024-01-06
Впервую очередь хочу по благодарить Лану, которая все четыре месяца терпеливо отвечала на мои вопросы и на вопросы моего брата, мне понравилось её доступное объяснение. Операция и лечение было на очень высоком уровне, сам профессор и его команда медицинского персонала работали оперативно, я была восторге от его профессиональной работы, настолько скрупулезно, серьёзно и сосредаточено отнёсся к операции, что я не ожидала, восхительного результата, это было потрясающе, очень прияный, воспитанный хирург, который знает свое дело, я благодарна Вам, что попала в эту клинику. Трансфер встретил меня в аэропорту и до отеля, клиника светлая, оснащена современным оборудованием, было очень комфортно, со мной круглосуточно был мой переводчик Лана, которая терпеливо и доступно отвечала на все мои вопросы и самое главное понятно. Очень приятное, внимательное и приветливое отношение ко мне. С уважением к Вам, Сауле Хасенова
Dan Florea
Dan Florea
2024-01-04
Nice team, everything was super!
TreeXpert Tree Care
TreeXpert Tree Care
2023-12-31
I have been a patient of Emrah yesilyurt over 7-8 year and returned this year for couple of more implants etc. If you want a professional approach and high standards of dental care this is the place you need as you will be in safe hands! Highly recommended!
Yehya Hassan
Yehya Hassan
2023-12-15
This is the best of all the best in Istanbul I have very good experience from very friendly and professional staff friendly people all around from the Doctors to front desk and Laboratory staff they really take a great pride of being helpful. They treat me like I was a guest not a customer. Thank you for being there for me Doctors and staff now I can Smile with confidence. By the way Great Price
BOĞAZİÇİ YURT
BOĞAZİÇİ YURT
2023-12-15
Avangart Klinik' te ön dişimde implant ve azı dişimde kanal tedavisi gördüm. Dişlerim sağlıklı, sağlam ve ağrısız :)Tüm süreçte gerek diş hekimleri gerekse tüm destek ekip, işlerini profesyonelce takip edip sonuçlandırdı. Benim tedavimle ilgilenen Dr. Emrah Yeşilyurt, Dr. Berat Can Palazoğlu'na ve Diş Hekimi Asistanı Muharrem Bey'e; gösterdikleri özen, profesyonellik, hastaya verdikleri güven için özellikle teşekkür ederim...6 ay sonra kontrollerde görüşmek üzere :) Sağlıcakla kalın , Demet Karataş.
Mona Ahmed
Mona Ahmed
2023-12-12
Müberra and jülide were very hospitable and welcoming. I came from the UK, Excellent treatment from beginning to end. 4 dental implants with sinus lifting by Dr Emrah. Highly recommend. Thank you Dr Emrah and his team.
Михаил Галицкий
Михаил Галицкий
2023-11-22
I had some serious problems with my whole set of teeths, so I reached in the internet to try find something cheaper than in my country, because price was really big. Thats how i found out about Avangart clinic where with the price i paid and time, I've got really good teeth work and place to stay. Of course I had problems with language and really helpful and friendly assistants help me with translation. Recomend for everyone!

Sık Sorulan Sorular

E-Max kaplama, diş estetiğini iyileştirmek, renk değişikliklerini düzeltmek, çatlakları kapatmak veya dişlerin şeklini düzeltmek için kullanılan özel bir porselen kaplama türüdür.

E-Max kaplama, renk değişikliği, kırık veya çatlak dişler, diş aralıkları, şekil bozuklukları gibi estetik sorunlar yaşayan kişiler için uygun bir seçenek olabilir.

E-Max kaplama uygulaması genellikle lokal anestezi kullanılmadan yapılabilir. Bu nedenle, ağrı minimal olabilir. Ancak, uygulama sonrasında geçici hassasiyet yaşanabilir.