Skip links

Estetik Gülüş Tasarımı

Anasayfa » Tedavilerimiz » Estetik Gülüş Tasarımı
Estetik Gülüş Tasarımı adını dünyaca ünlü Hollywood yıldızlarının gülümsemelerinden alan ve Türkçe’ye Hollywood Gülüşü olarak geçmiş bir terimdir. Hollywood Smile kısa süre içerisinde son yılların en popüler estetik gülüş tasarımı olmuştur. Ünlü Hollywood yıldızlarının doğal ve etkileyici gülümsemelerine sahip olmak artık Hollywood Smile estetiği ile çok daha mümkün olmuştur.

Estetik Gülüş Tasarımı

Gülümsemek ve gülümsemenin en önemli unsuru dişlerimiz sosyal hayatımızda insanların ilk fark ettiği olgulardandır. Güzel ve bakımlı dişlere sahip olmak ise doyasıya gülümsemenin altın anahtarıdır. Günümüzde doyasıya gülümsememizi sağlamak ve öz güvenimizin yeniden artmasını sağlayacak gülüş tasarımı uygulaması ile etkileyici ve sağlıklı görünen dişlere sahip olmak artık çok daha kolay.

Dişlerimizin sağlıklı görünmesini engelleyen şekil bozuklukları, diş çürükleri, aşınmalar, diş renginde meydana gelen değişimler, sararmalar, simetri bozuklukları özgürce gülmemizi engelleyen nedenlerden bazılarıdır. Bu noktada diş hekimleri çeşitli tedavi ve uygulamaları ile dişlerin daha estetik, doğal ve sağlıklı bir görünüme kazanmasını sağlayarak sorunları ortadan kaldırabilir.  özellikle son yıllarda diş estetiği üzerine yapılan uygulamalar hız kesmeden devam etmekte ve bir çok danışanımız Hollywood Smile adı verilen gülüş tasarımı işlemini istemektedir.

Mutlu Gülüşler
Tüm diş tedavilerimiz özenle yürütüyor ve gülüşünüze zarif bir görünüm kazandırmak için çalışıyoruz.

Estetik Gülüş Tasarımı Nedir?

Gülüş tasarımı diş yapısından ve gülüşünden memnun olmayan ya da bazı sebeplerle estetiği bozulan  dişleri , diş etlerini ve dudak yapısı ile ilgili sorunları ortadan kaldırarak, istenilen doğal görünümlü ve sağlıklı bir yapıya kavuşmamızı sağlayan estetik bir diş hekimliği uygulamadır.

Estetik Gülüş tasarımı kişiye özgü yapılan multi disipliner  diş hekimliği uygulamadır. Unutulmamalıdır ki güzel bir gülümsemeye sahip olmak için sadece beyaz bir diş değil, bununla beraber sağlıklı ve konumu orantılı ve rahat ve doğru kapanışı olan dişler gereklidir.

Estetik Gülüş Tasarımı İşlemi Ne kadar sürer?

Kusursuz bir Hollywood smile için öncelikle varsa diş etindeki hastalıklar tedavi edilmelidir. Eksik diş/dişler varsa dental implantlarla tamamlanmalıdır. Hollywood Smile işlemi kişinin düzeltilmesi gereken alanları ve eksiklere göre şekillenecektir. En doğru bilgi uzman diş hekimi muayenesinden sonra belirlenecektir. Tamamlanan dişler lamina porselen işlemi yapılacak diş sayısına göre 5-1, zirkonyum porselen kullanılacaksa 7-14 gün içerisinde kaplanabilir.

Tedavi Planınızı Oluşturmaya Başlayın!
Ön talep formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Sizlerden Gelenler

Aslan Kılınç
Aslan Kılınç
2024-01-27
Güleryüz’lü hızlı herşeyden önçe İşnin hakkını titizlikle veren Profosyenel İnsanlar grubu.Çok Memnun Kaldım.Sağolsunlar Varolsunlar..
Bilal Ahmad
Bilal Ahmad
2024-01-26
Dr. Murat is a Gem!" "I cannot speak highly enough of my experience at this Avangart Klinik. The staff was friendly and welcoming, and the facility was clean and well-maintained. But the real star of the show was Dr. Murat. His expertise and gentle touch made the entire process a breeze. He took the time to explain everything in detail and answered all my questions with patience and kindness. My teeth have never felt cleaner and healthier. I highly recommend this clinic to anyone looking for top-notch dental care. Thank you, Dr. Murat and team, for the excellent service. Bilal Ahmad from United states of America.
AYJEMAL BATYROVA
AYJEMAL BATYROVA
2024-01-08
Çok Memnun Kaldım. Müşteri iletişimi ve konuşmaları gerçekten çok ve çok iyi. Hiç bir zaman bir hasta gibi görmedim kendimi klinikte. Kendimi aileden biri gibi gördüm. Zirkon kaplama ve kanal tedavisini Sedasyon altında yaptılar. Hiçbir ağrı ve sızı hissetmedim o kadar korkmama rağmen yine de diş tedavimi yaptırdım. Çok ve çok memnun kaldım. Avangart klinik ailesine teşekkür ediyorum.
Сауле
Сауле
2024-01-06
Впервую очередь хочу по благодарить Лану, которая все четыре месяца терпеливо отвечала на мои вопросы и на вопросы моего брата, мне понравилось её доступное объяснение. Операция и лечение было на очень высоком уровне, сам профессор и его команда медицинского персонала работали оперативно, я была восторге от его профессиональной работы, настолько скрупулезно, серьёзно и сосредаточено отнёсся к операции, что я не ожидала, восхительного результата, это было потрясающе, очень прияный, воспитанный хирург, который знает свое дело, я благодарна Вам, что попала в эту клинику. Трансфер встретил меня в аэропорту и до отеля, клиника светлая, оснащена современным оборудованием, было очень комфортно, со мной круглосуточно был мой переводчик Лана, которая терпеливо и доступно отвечала на все мои вопросы и самое главное понятно. Очень приятное, внимательное и приветливое отношение ко мне. С уважением к Вам, Сауле Хасенова
Dan Florea
Dan Florea
2024-01-04
Nice team, everything was super!
TreeXpert Tree Care
TreeXpert Tree Care
2023-12-31
I have been a patient of Emrah yesilyurt over 7-8 year and returned this year for couple of more implants etc. If you want a professional approach and high standards of dental care this is the place you need as you will be in safe hands! Highly recommended!
Yehya Hassan
Yehya Hassan
2023-12-15
This is the best of all the best in Istanbul I have very good experience from very friendly and professional staff friendly people all around from the Doctors to front desk and Laboratory staff they really take a great pride of being helpful. They treat me like I was a guest not a customer. Thank you for being there for me Doctors and staff now I can Smile with confidence. By the way Great Price
BOĞAZİÇİ YURT
BOĞAZİÇİ YURT
2023-12-15
Avangart Klinik' te ön dişimde implant ve azı dişimde kanal tedavisi gördüm. Dişlerim sağlıklı, sağlam ve ağrısız :)Tüm süreçte gerek diş hekimleri gerekse tüm destek ekip, işlerini profesyonelce takip edip sonuçlandırdı. Benim tedavimle ilgilenen Dr. Emrah Yeşilyurt, Dr. Berat Can Palazoğlu'na ve Diş Hekimi Asistanı Muharrem Bey'e; gösterdikleri özen, profesyonellik, hastaya verdikleri güven için özellikle teşekkür ederim...6 ay sonra kontrollerde görüşmek üzere :) Sağlıcakla kalın , Demet Karataş.
Mona Ahmed
Mona Ahmed
2023-12-12
Müberra and jülide were very hospitable and welcoming. I came from the UK, Excellent treatment from beginning to end. 4 dental implants with sinus lifting by Dr Emrah. Highly recommend. Thank you Dr Emrah and his team.
Михаил Галицкий
Михаил Галицкий
2023-11-22
I had some serious problems with my whole set of teeths, so I reached in the internet to try find something cheaper than in my country, because price was really big. Thats how i found out about Avangart clinic where with the price i paid and time, I've got really good teeth work and place to stay. Of course I had problems with language and really helpful and friendly assistants help me with translation. Recomend for everyone!

Sık Sorulan Sorular

Hollywood gülüşü kişiye özel bir tedavi planıdır. Diş hekimi ile kişi istekleri hakkında konuşur imkanlar dahilinde istenen en uygun Hollywood smile tedavisi için planlama yapılır.
Pembe estetik estetik diş hekimliği tedavileri içerisinde kozmetik anlamda yapılan diş eti tedavileridir.
Yaş ve cinsiyet iyi bir Hollywood smile tedavisinde çok önemli bir faktör değildir. Tedavi kadın ve erkek için uygundur. Çene, ağız ve diş yapısı gelişimini bitirmiş genel ağız sağlığı yerinde herkes tedavi olabilir.